Jak probíhá spolupráce se mnou?

Každá zakázka je individuální, ale základní procesy spolupráce jsou podobné.

Pro lepší představu vysvětlím na návrhu interiéru.

1. První schůzka (zdarma) 

Nejlepší je se sejít na místě budoucí realizace, abych si rovnou mohla prostor prohlédnout, zaměřit a pro vás bude jednodušší mi vysvětlit své představy (skvělé, když si přinesete pár obrázků interiérů, které se vám líbí, ale také je absolutně v pořádku, když ze začátku nevíte - od toho jsem tady), no a pro mě je to i prostor, abych vám poskytla první konzultaci. Když není možné sejít se na místě realizace, tak je ideální kavárna či klidná restaurace. Součástí první schůzky bude také diskuze o tom nejdůležitějším CO, JAK, KDY, a ZA KOLIK. Určitě mi řekněte i váš celkový rozpočet - věřte mi, že úžasné věci se dají vymyslet i s malým rozpočtem, ale vždy je potřeba hned na začátku vědět v jakém finančním rozmezí se má budoucí realizace pohybovat. Pokud chcete návrh, který bude opravdu na míru, musíte o rozpočtu mluvit otevřeně. Váš rozpočet totiž neovlivní jen samotnou realizaci, ale i podobu návrhu a rozsahu služeb - určitě například nechcete s menším rozpočtem zbytečně utrácet za fotorealistické vizualizace, které sice krásně vypadají při chlubení na sociálních sítích, ale k samotné realizaci stačí jen základní vizualizace.

2. Cenová nabídka

Pokud budeme po první schůzce naladěni na stejnou vlnu, tak vám na nejím základě připravím cenovou nabídku (většinou do týdne). V cenové nabídce najdete mimo cenu zakázky, také obsah dokumentace, kterou ode mě získáte, aby bylo předem jasně dané na čem jsme se domluvili. Vzájemné podpisy stvrdí závazek.

3. Varianty řešení

Dohodli jsme se na ceně, skvělé ! Nyní nastal čas, abych začala naplno pracovat na variantním řešení. Připravím tolik variant kolik mě jich napadne. Varianty budou samozřejmě na základě vašich představ, ale možná mě napadne i něco naprosto šíleného a vy se do toho zamilujete. Všechny varianty spolu zkonzultujeme (osobně, nebo online), některé vyřadíme, jiné upravíme, popřípadě najdeme tu nejlepší a už budeme pracovat jen s ní.

Asi se ptáte, kolik schůzek bude možno mít nad variantním řešením, než najdeme a doladíme tu správnou?

Jednoduše kolik bude potřeba - opravdu mi záleží na tom, aby vše dopadlo podle vašich představ, jen mou radost z práce nevyužívejte (cenová nabídka bude obsahovat počet konzultačních schůzek, na kterém se dohodneme - pokud budu vědět, že je v zájmu zakázky jich realizovat více, tak to velmi ráda udělám, pokud ovšem budou iniciovány schůzky z vaší strany jen zbůhdarma, tak budete omezeni limitem).

4. Předání

Předám vám dokumentaci, na které jsme se předem dohodli (a je vypsána v cenové nabídce), pokud se v průběhu spolupráce domluvíme na něčem navíc, tak cenovou nabídku po vzájemné dohodě upravím a opět vzájemné podpisy stvrdí závazek.

5. Platba

Na základě cenové nabídky zaplatíte za služby. Datum je vždy součástí cenové nabídky.

Další

Potřebujete realizační firmu?

Většina mých klientů má svou realizační firmu, popřípadě realizuje svépomocí, ale pokud chcete, tak minimálně v Ostravě vím o pár firmách, kteří si zaslouží mou důvěru a mohu vám je doporučit.

Potřebujete truhláře?

Tak tady vám můžu určitě pomoci, dlouhodobě s jedním skvělým spolupracuji a dám za něj ruku do ohně - ovšem je nutno počítat s tím, že zakázek má mnoho a možná se vám nebude moci věnovat ze dne na den.

Potřebujete autorský dozor u realizace?

Není problém, ale bude vás stát 7 - 15% ceny realizace (dle náročnosti - vždy předem domluveno).